Doradztwo techniczne
Sama zdolność do produkcji najbardziej skomplikowanych szyb morskich nie zawsze wystarcza dla uzyskania, możliwie najlepszych rezultatów.

Często potrzebny może być także szeroki zakres wsparcia technicznego na wielu etapach projektowania i budowy. Rynek wymaga również od producentów  wprowadzania niestandardowych rozwiązań dla specjalnych wymagań klienta. Przedstawiciele firmy, chętnie podzielą się z Państwem wiedzą na temat doboru szkła oraz parametrów dla  ofertowanych wyrobów. Produkcja szkła specjalistyczne wymaga bardzo zaawansowanej wiedzy technicznej. W szczególności szklenie jachtów jest jednym z obszarów, w których technologia produkcji szkła jest bardzo zaawansowana. Często konieczne jest połączenie szkła chemicznie hartowanego ze szkłem ogrzewanym elektrycznie, szkłem ze specjalnymi powłokami i warstwami pośrednimi do ochrony przed słońcem, zanieczyszczeniami itp. To wszystko może zaoferować  firma BCE.
Pomiary i instalacja

Firma BCE produkuje  laminaty szklane na bazie otrzymanych szablonów lub na bazie  modeli 3D. Technicy firmy BCE mogą dokonać pomiarów 3D  na pokładzie statku z wykorzystaniem przenośnego systemu digitalizacji.  Następnie natychmiast wysłać uzyskane w czasie  pomiaru dane pocztą elektroniczną bezpośrednio do centrali - bez zwłoki czasowej. Ta koncepcja istotnie przyspiesza proces, minimalizując koszty i tolerancje produkcji.

Dla niektórych wyrobów możliwy jest zakup w pakiecie wraz z pomiarem oraz montażem.  Jest to szczególnie istotne dla szkła giętego. Wymagane jest aby zamawiający sprecyzował dokładnie wymagania co do zakresu wykonanych prac. Dla takiego zlecenia konieczne jest szczegółowe ustalenie wielu detali technicznych i organizacyjnych.  Z tej przyczyny informacja o wymaganym montażu lub pomiarach powinna być przekazana już na poziomie zapytania ofertowego.
Copyright © 2020 MAGPROM.  All Rights Reserved