Laminaty dla Motoryzacji
BCE Glass jest globalnym producentem szkła OEM (a więc używanego bezpośrednio na liniach produkcyjnych) oraz szyb na wymianę dla autobusów i autokarów. Od 1986 roku firma stała się jednym z wiodących producentów laminowanych szyb dla autobusów i autokarów. Pracuje z wielką gorliwością, aby utrzymać swoją reputację i dostarczać produkty najwyższej jakości, za możliwie dobrą cenę, w zakresie asortymentu tej branży. BCE Automotive Glass Division specjalizuje się w produkcji szyb przednich laminowanych do autokarów i autobusów z wykorzystaniem wielu technologii szklenia samochodowego w połączeniu z najnowocześniejszymi technikami gięcia i laminowania szkła. Firma dostarcza szkło w szerokim zakresie wymiarowym. Szkło może być zgodne z wieloma europejskimi standardami dla szyb laminowanych .

Testy i kontrola jakości
Szyby samochodowe BCE Automotive Glass są regularnie testowane przez różne instytucje europejskie. Wszystkie szyby przednie autobusów i autokarów BCE są zatwierdzone przez ECE R 43, a wszystkie linie produkcyjne i produkty posiadają homologację TS EN ISO 9001: 2000. BCE. Linie te są one regularnie kontrolowane i oceniane przez TUV Management Service GmbH (nr rejestracyjny 12 100 21964 TMS)
Dla Lotnictwa

Trzydzieści lat badań i rozwoju firmy zaowocowały uzyskaniem poziomu techniki, który umożliwia dostawy  dla lotnictwa.

W produkcji lotniczej wykorzystywane są między innymi następujące technologie: 
• BestCurve® - nowoczesna technika gięcia szkła
• Ionguard® - szkło hartowane cieplnie lub chemicznie wzmocnione 
• Thermolamex ™ w opcjach:
- Thermolamex W ™  - Struktura grzewcza osadzona w międzywarstwie. Nałożone na warstwę pośrednią, prawie niewidoczne, druty oporowe umieszczone równolegle w kształcie fali sinusoidalnej.
- Thermolamex C ™ -  Struktura grzewcza napylona na szkle. Niewidoczna przewodząca powłoka na szkle generuje ona ciepło po podłączeniu zasileniu.
• Czujniki ciepła Thermolamex ™ -  Specjalnie zaprojektowane czujniki ciepła osadzone w międzywarstwie dla dokładnego nagrzania w odpowiednim czasie.
Systemy sterowania słonecznego
•BCE NanoKool ™ - enkapsulowane folie słoneczne .Przezroczysta folia, która jest zamknięta między warstwami elementów laminowanych. BCE NanoKool ™ posiada selektywną metaliczną powłokę, która odbija niszczące promieniowanie podczerwone i UV, bez wpływu na przepuszczalność światła widzialnego.
•Powłoki słoneczne - Specjalne powłoki na foliach w celu odbijania promieniowania słonecznego.
•BCE EmiShield ™ - ochrona przed zakłóceniami elektromagnetycznymi: BCE EmiShield ™ chroni przed promieniowaniem elektromagnetycznym wytwarzanym przez radary, nadajniki HF i UHF oraz przed potencjalnymi impulsami elektromagnetycznymi o wysokiej energii, zakłócającymi instrumenty pokładowe.
•BCE NanoShield ™ - Powłoka ochronna hydrofobowa. Jest ona  wysoce hydrofobową powłoką do szkła, która zapewnia szkłu trwałe  właściwości przeciwdeszczowe.
Ważne informacje
Copyright © 2020 MAGPROM.  All Rights Reserved