O firmie
Magprom
  
Firma Magprom powstała w styczniu 2000-go roku.  Istnieje więc już na rynku od ponad 20-stu lat.  MAGPROM ma duże doświadczenie we współpracy z firmami związanymi z przemysłem okrętowym. Firma jest właścicielem patentu na konstrukcje nowego typu wycieraczek poziomych do okien okrętowych.  Na bazie licencji firmy MAGPROM wyprodukowane zostały największe na świecie wycieraczki poziome do okien okrętowych. Firma MAGPROM jest także autorem koncepcji systemu sterowania MPSS (multi point stering system). Jest to wielofunkcyjny system sterowania nie tylko  samymi wycieraczkami okien okrętowych, ale także ogrzewaniem szkła w oknach do sterowni oraz systemem spryskiwania tych okien. System ten charakteryzuje się budową modułową co powoduje, że jest on uniwersalny.

    Ponieważ posiadamy duże doświadczenie w zakresie specjalistycznych wyrobów i technologii na życzenie niektórych klientów poszukujemy:
• alternatywnych  producentów i dostawców towarów lub materiałów
• alternatywnych dostawców nowych lub konkurencyjnych technologii.
Z satysfakcją stwierdzamy, iż efektem takich działań mogą być istotne oszczędności dla zleceniodawcy.

    Człon
PROM w nazwie firmy oznacza PROMocję. Istotną częścią w zakresie działalności firmy MAGPROM jest promowanie na rynku europejskim producentów wysokiej jakości wyrobów przetworzonych. Do takich firm zalicza się turecki producent szkła specjalistycznego - firma BCE. Swoją siedzibę posiada ona w okolicach Istambułu. Firma ma ugruntowaną pozycję w Turcji gdzie dostarcza zaawansowane technologicznie wyroby  dla budownictwa, przemysłu morskiego, kolejnictwa, motoryzacji oraz lotnictwa. BCE dostarcza coraz więcej wyrobów na rynki europejskie. Znaczący udział w tych dostawach stanowi przetworzone szkło do jachtów.  Zakres produkcji firmy BCE został  przedstawiony na niniejszej stronie internetowej. Nie przedstawiono na niej całego asortymentu, lecz wyroby mogące budzić zainteresowanie odbiorców w Europie. 


   Magprom jest wyłącznym przedstawicielem firmy BCE w Polsce oraz w wyselekcjonowanych firmach na terenie Europy.

Copyright © 2020 MAGPROM.  All Rights Reserved