Szkło kuloodporne i antywłamaniowe
Double click to edit
BCE jest jednym z wiodących producentów szklenia antywłamaniowego i oferuje szeroką gamę innowacyjnych i wysokiej jakości przezroczystych laminatów, z ramami balistycznymi lub bez nich.

Oferowane laminaty:

• Laminaty szklane w całości
  (All-GLass AGL)
• Laminaty Poliwęglanowe Pokryte Szkłem GCPL
  (Glass Clad Polycarbonate Laminates)
• Laminaty Szklano-Ionomerowe GIL
  (Glass-Ionomer Laminates)
• Poliwęglanem Pokryty Szkłem Symetrycznym SGCPL
  (Symmetrical Glass Clad Polycarbonate Laminates)
Przykład laminowanego pakietu kuloodpornego.
.
..
Dobór laminatu uzależniony jest od określonego poziomu zagrożenia w miejscu użytkowania konstrukcji kuloodpornej lub antywłamaniowej.
.
Każdy z tych czterech systemów ma swoje zalety i wady. Zapewniamy profesjonalną pomoc doradców ds. bezpieczeństwa, aby zaoferować Ci najbardziej odpowiednie parametry zgodnie z Twoimi wymaganiami i spełnić w możliwie  dużym zakresie Twoje potrzeby dotyczące bezpieczeństwa. Przy użyciu dostępnych nam technologii produkcji możemy zintegrować  techniki gięcia i laminowania szkła kompozytowego. Zapewniamy ochronę przed zwykłym atakiem ulicznym, za pomocą pistoletu ręcznego 9 mm, aż do  ataku  przy użyciu karabinu maszynowego 12,7 mm . Niezależnie od poziomu zagrożenia możemy stworzyć optymalną kompozycję, aby Tobie zapewnić maksymalne bezpieczeństwo.
Double click to edit
ARMOLAMEX ™ SZKŁO ZBROJONE

Segmenty rynku, w których stosowane jest szkło pancerne ARMOLAMEX ™:
• Budynki komercyjne i rządowe
• rezydencje VIP
• Obrotowe drzwi bezpieczeństwa
• Opancerzone wieże
• Opancerzone pojazdy wojskowe i cywilne
• Opancerzone wojskowe i cywilne łodzie i statki morskie
Double click to edit
Opancerzone pakiety Armolamex ™ w oknach i szybach przednich jachtów i łodzi

Posiadamy doświadczenie oparte na 25 latach pracy przy szkle pancernym i 21 lat przy szkle morskim. BCE Glass łączy wieloletnie doświadczenie z zaawansowanymi technologiami  i przy zachowaniu najwyższej jakości, czego rezultatem są bezpieczne okna do jachtów i łodzi ze szkłem pancernym Armolamex®. Oferujemy ochronę przed atakiem za pomocą pistoletu ręcznego 9 mm, a także atakiem z karabinem maszynowym o kalibrze do 14,5 mm  ArmoLamex LS (Low-Spall) i ArmoLamex NS (No-Spall). Wyeliminowanie cięcia po gięciu zabezpiecza szkło przed późniejszym pękaniem.
Szkło pancerne Armolamex ™ do pojazdów

Łącząc 30-letnie doświadczenie w zakresie szyb samochodowych i pancernych oraz nawiązując ścisłą współpracę z producentami pojazdów pancernych, BCE jest jednym z niewielu producentów na świecie, którzy mogą stosować wszystkie obecne technologie szklenia pancernego w pojazdach opancerzonych przy zachowaniu maksymalnej jakości optycznej i poziomu laminowania.W szkle pancernym może być wbudowany system grzewczy zapobiegający zaparowaniu lub oblodzeniu (Thermolamex®). Mogą być także wbudowane: anteny satelitarne, anteny GSM oraz anteny zwykłych częstotliwości radiowych. Możemy zastosować dodatek do hydrofobowych powłok między-warstwowych. Nano-powłokę hydrofobową (NanoShield®) a także anti-spall fillm (folia przeciw-odpryskowa) . Dążymy do zapewnienia naszym klientom maksymalnego bezpieczeństwa i komfortu użytkowania. W tym celu oferujemy szeroki wybór możliwości dostosowania pakietów do pojazdów opancerzonych za pomocą opcjonalnych dodatków.
Laminaty antywłamaniowe - Armolamex ™ Glass Against Forced Entry (FE)

Przezroczyste kompozyty przeciwwłamaniowe stosuje się tam, gdzie wymagane jest oszklenie, które ma powstrzymać penetrację przez dłuższy czas, a więc w takich miejscach jak sklepy sprzedające cenne towary, więzienia, szpitale psychiatryczne, lotniska, posterunki policji, konsulaty.
Ataki na takie miejsca są zwykle planowane i wykonywane często przez więcej niż jednego intruza mającego doświadczenie w naruszaniu bezpieczeństwa i używającego więcej niż jednego rodzaju broni.
Przezroczyste szklenia do wejść bezpieczeństwa to wysokiej jakości wielofunkcyjne panele kompozytowe zapobiegające penetracji, które mogą być wytwarzane przy użyciu technologii All-glass, Glass-Polycarbonate i Glass-Ionomer. Poziom ochrony każdego produktu jest zależny od poziom zagrożenia. Mierzony jest on pod względem czasu lub rodzaju użytych broni lub narzędzi . Do ochrony przed długotrwałym atakiem fizycznym są specjalnie zaprojektowane 4 klasy laminatów antywłamaniowych:

• 15 minut FE – (Antywłamaniowość)
• 30 minut FE – (Antywłamaniowość)
• 45 minut FE – (Antywłamaniowość)
• 60 minut FE – (Antywłamaniowość)
Drzwi obrotowe antywłamaniowe z pakietami Armolamex ™

Idealne wykończenie krawędzi i doskonała jakość zakrzywionych laminatów antywłamaniowych umożliwia producentom drzwi obrotowych antywłamaniowych stosowanie tych laminatów nawet przy rozwiązaniach bez-ramowych.
Poniżej widać drzwi obrotowe antywłamaniowe z zastosowanym szkłem pancernym Armolamex ™ .
Pancerne szkło Armolamex ™ do budynków

Laminaty kompozytowe bezodpryskowe i o niskim poziomie odprysków są produkowane w celu ochrony balistycznej oraz przed działaniem fali uderzeniowej.  Dostarczane są głównie z ramą ze stali balistycznej. Instytucje takie jak banki, obiekty wojskowe, wieże pancerne, więzienia, ośrodki detencyjne, ambasady i ministerstwa, są najczęściej miejscem instalacji tych paneli.

Opancerzona ramka

Dla zapewnienia optymalnego bezpieczeństwa wszystkie opcje szklenia wymagają specjalnego systemu ram :
• opancerzone ramy okien przesuwnych do projektów specjalnych,
• zbudowane ze specjalnej stali pancernej odpowiednio zaprojektowane ramy izolacyjne do podgrzewanego szkła,
• podwójnie zakrzywione profile aluminiowe odpowiednie dla dużych rozmiarów podwójnie zakrzywionych szkieł,
to tylko niektóre przykłady niestandardowych ram, które należy zaprojektować i wyprodukować dla każdego konkretnego zlecenia.
Double click to edit
Szkło pancerne ogrzewane Thermolamex®

Istotne jest, aby wyraźnie widzieć swoją drogę w każdych warunkach pogodowych, nawet lekka mgła i mróz mogą zmniejszać widoczność. Podgrzewane pakiety Thermolamex® mogą odmrażać szkło i oczyszczać je z pary wodnej nawet w mniej niż 5 minut w temperaturze -10 ° C. Wynika to z konstrukcji szkła. Prawie całkowicie niewidoczne druty lub powłoki  mogą skutecznie nagrzewać pakiety i usuwać lód lub parę wodną w niesprzyjających warunkach pogodowych.
Edgework

Gładkie i błyszczące krawędzie produktów szklanych są niezbędne nie tylko dla estetyki, ale także w celu zachowania odporności na uderzenia i zachowania odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa. Firma może szlifować i polerować, szkło pancerne Armolamex, przy użyciu najnowocześniejszych szlifierek CNC.
EdgeGard ™ Ochrona krawędzi

EdgeGard ™ to opatentowana trwała laminowana uszczelka wokół krawędzi szkła, która chroni pakiet szklany przed atakami chemicznymi, wilgocią i wodą, oferowana jest z polerowanym wykończeniem premium na krawędziach.
Szkło produkowane przez firmę BCE
Double click to edit
Copyright © 2020 MAGPROM.  All Rights Reserved