Przezroczysty do półprzezroczystego w sekundę
Nazwa Intima ™  odnosi się do możliwości uzyskania prywatności. Jest to szkło elektrycznie przełączane. Zmienia właściwości przepuszczania światła po przyłożeniu napięcia. Szkło Intima ™ może być kontrolowane za pomocą przycisku lub panelu który może być używane także do kontrolowania temperatury szkła. Dodatkową zaletą jest to iż szkło Intima ™ może być używane jako ekran do projekcji wstecznej.

Possibilities:  / Możliwości wykonania:
•Flat or Curved / Płaskie lub Zakrzywione
•Tempered / Hartowane termicznie
•Chemically Toughened / Hartowane chemicznie
•Tinted (Blue, Green, Brown, Grey, Red, Yellow, Orange) / Barwione ( kolory : niebieski, zielony, brązowy, szary, czerwony, żółty, pomarańczowy)
Specjalne laminaty dekoracyjne

Decorlamex® to dekoracyjne szkło laminowane. Możliwości produkcyjne, w zakresie umieszczania grafiki, są niemal nieograniczone. Każdy obraz wektorowy lub w wysokiej rozdzielczości, logo, rysunek lub zdjęcie można wydrukować na foliach Decorlamex®. Obraz można wybrać z listy standardowych projektów, można także zastosować nowe projekty. Technologia ta zapewnia znacznie wyższą rozdzielczość i rozdzielczość niż tradycyjny system sitodruku na szkle. Ponieważ folia jest zamknięta między taflami szkła, jest odporna na zarysowania. Szyby można również hartować, aby zwiększyć bezpieczeństwo.

Współczesna technologia w procesie laminowania umożliwia zastosowanie różnych materiałów, łącząc bezpieczeństwo i właściwości estetyczne produktu. BCE oferuje szeroki zakres możliwości, takich jak siatki metalowe, tkaniny syntetyczne, marmur, drewno itp.
Dimensions (Wymiary):

 ALL-Glass / Laminaty ze szkła                          

 Flat / Płaskie

 Curved / Gięte

 Maximum dimensions / Wymiar maksymalny

 5000 x 1550

 5000 x 1550

 Minimum dimensions / Wymiar minimalny

 300 x 300

 400 x 400

Ważne informacje
System STARSinGlass®

   System STARSinGlass® firmy BCE, to w zasadzie laminat, który wyposażony jest w diody elektroluminescencyjne (LED) zamknięte bezprzewodowo w szkle laminowanym. Energia elektryczna przepływa przez wstępnie ustrukturyzowaną przezroczystą powłokę przewodzącą, eliminując potrzebę widocznego okablowania. Produkt praktycznie nie wymaga konserwacji; w rzeczywistości STARSGlass® może trwać dekady bez konieczności wymiany. STARSinGlass® to świetny sposób na dodanie emocji do szklanych konstrukcji. STARSinGlass® może być płaski, zakrzywiony, przyciemniany i hartowany.
Copyright © 2020 MAGPROM.  All Rights Reserved